Web site tamiri hizmetleri ile eski web sitelerinizi bizimle yenileyin.En son sürümlerde mükemmel bir yazılım ve görünüm elde edin. Rehber Soft Yazılım hizmetleri olarak kaliteden kısmadan bütçenizi sarsmadan web siteleri tamiri için çözüm ortağınız olalım…

Web sitesi tamiri ve yenileme hizmetleriyle teknolojinin getirdiği güncellemeleri göz önünde bulundurarak rahat ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bir web sitesi haline getirelim.

Web site tamiri eski ve mobil uyumlu olmayan web siteleri için mecburi hale gelmiştir..Eğer web tasarımınızdan memnunsanız ve sadece güncellemek istiyorsanız sizin için bu hizmet biçilmiş kaftan haline gelecektir.Yeni baştan site tasarımı yapmadan bazı çalışmalarla sanal kimliğinizi yenileyebilirsiniz.

Web sayfaları tamirleri alanında HTML, CSS, PHP gibi kodlamalarda hizmetler veriyoruz.Wordpress siteler, joomla siteler, html 5 siteler, magento, drupal ve hazır satın almış olduğunuz tasarımlar gibi bir çok dalda yeniden güncelleme ve tamir hizmetleri veriyoruz.

2 thoughts on “Web Site Tamiri”

  1. Merhabalar web site tamiri için ne kadar fiyat talep ediyorsunuz. Html web sitemizi yeniden toparlamak ve dizayn etmek istiyoruz.

    1. Esra hanım merhabalar… web site tamiri yaparken fiyatların belirlenmesi sizlerin isteklerini dinleyip anladıkatan sonra meydana çıkıyor.Yani küçük bir işlemmi gerekiyor yoksa çok vakit alan bir durummu var bunu belirlemek gerekiyor.Bir de web siteleri tamirleri ücretleri yeni eklenecek şeyler varsa onlarıda kayda aldıktan sonra size bildiriliyor. Belkide sizin sitenizde çok kçük bir sorun vardır. Linkini özelden atın inceleyelim….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.